İhtiyaç Duyduğunuz Laboratuvar Desteği
Modern, bakımlı ekipman ve eğitim seviyesi yüksek personel ile doğru, güvenilir uluslararası kalite standartlarında laboratuvar hizmeti veriyoruz. TS ISO EN 15189 Akreditasyon Belgesine sahip laboratuvarımızda, son teknolojiye sahip cihazlar ve alanında deneyimli personel ile güvenilir ve hızlı sonuçlar verilmektedir. Test Kataloğumuzu İnceleyin

Viromed Laboratuvar Sonuçları

Sıhhat Projesi Sonuçları

Özel Viromed Laboratuvarlarına hoşgeldiniz!

Doğru tanı ve başarılı bir tedavide en önemli adımın, güvenilir bir laboratuvar desteği olduğunun farkındayız.

Modern, bakımlı ekipman ve eğitim seviyesi yüksek personel ile doğru, güvenilir uluslararası kalite standartlarında test hizmeti veriyoruz. Test sonuçlarını hiçbir etki altında kalmadan doğru olarak raporluyor ve bildiriyoruz.

Hizmetlerimizi yüksek kalitede sunmak için müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen, kabul görmüş bilimsel kriterlere, varsa ulusal ve uluslararası standartlara uygun metotlar kullanarak doğru, kesin, güvenilir ve tarafsız sonuçlar vermeyi hedefliyoruz.

Laboratuvarımızda biyokimya, mikrobiyoloji, moleküler biyoloji, patoloji ve seroloji birimleri bulunmaktadır. Amacımız, Türkiye çapında özel ve kamu kuruluşlarına kaliteli hizmet sunabilmektir.

Laboratuvarımız TÜRKAK TS EN ISO 15189 AKREDİTASYON belgesine sahiptir.

Hizmetlerimiz

Laboratuvar hizmetlerinde önder bir marka olan Özel Viromed Laboratuvarları, hasta odaklı yaklaşımıyla test sonuçlarına klinik yorum da katarak hasta ve doktorlara objektif veriler sağlamaktadır. Bilimsel ve son teknolojik gelişmeler takip edilerek kaliteli hizmet anlayışı benimsenmektedir.

image

Hormon Testi

Kan tetkikleri İle yapılan ölçümlerle, hastaların hormon seviyelerindeki değişimler incelenerek bulundurularak hastalıkların teşhisi kolaylaştırılır.

image

Hematoloji Testleri

Özel Viromed LaboratuvaHarında şüphe edinilen hastalığa göre farklı testler çalışılarak hematolojik hastalıklara tanı konabilir.

image

Romatoloji Testi

Romatizma ve romatizma kaynaklı hastalıkların tanısı için Özel Viromed Laboratuyarlarında romatoloji testleri yapılmaktadır.

image

Otoimmün Testi

Bağışıklık sisteminin normal koşullara göre aşırıduyarlılığı sonucu ortaya çıkan tepkilerin incelenmesi, otoimmün testleri ile mümkündür.

image

Serolojik Testler

Kandaki antijen ve antikorları tespit ederek enfeksiyon tanımlanmasında seroiofi testleri,pek çok hastalığın tanısında kullanılır.

image

Tümör Belirteçleri

Tümör belirteçleri, tümöre karşı vücudun diğer dokularının ürettiği proteinlerin İncelenerek kanser tespiti yaparken kullanılır.

image

Hamilelik Testi

Laboratuvar ortamında yapılacak kan ve idrar şeklindeki iki tür gebelik testi ile kadınların hCG hormonunun artışına bakılarak çıkarım yapılır.

image

Tüm Hizmetlerimiz

Diğer testler hakkında bilgi detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Sağlık Rehberimiz

Sağlıklı yaşama dair verdiğimiz ipuçları, en merak ettiğiniz konular uzmanlar görüş ve bilgi birikimiyle oluşturulmuş makalelerimizde yer almaktadır.

Antikor Testi Nedir ve Neden Uygulanır?

Antikor Testi Nedir ve Neden Uygulanır?

Antikor Testi Nedir ve Neden Uygulanır? Covid-19 pandemisi nedeniyle PCR ve antikor testi merak edilen konular haline geldi. Bir önceki yazımızda PCR testi hakkında merak edilenleripaylaşmıştık. Bu yazımızda da antikor testi hakkında merak edilenleri aktaracağız. Antikor Nedir? Antikor

PCR Testi Hakkında Merak Edilenler

PCR Testi Hakkında Merak Edilenler

PCR Testi Hakkında Merak Edilenler Açılımı Polymerase Chain Reaction olan PCR testi corona virüs salgını nedeniyle herkes tarafından merak edilen bir test haline geldi. Sadece covid-19teşhisi için kullanılan bir test olduğu düşünülse de başka birçok alanda da kullanılmaktadır.

Tiroid Hormonu Hastalıkları ve Testi

Tiroid Hormonu Hastalıkları ve Testi

Tiroid Hormonu Hastalıkları ve Testi Tiroid hormonu, tiroid bezleri tarafından salgılanan ve vücudun birçok fonksiyonunu düzenleyen bir hormondur. Bu hormonun eksik veya fazla salgılanması, vücutta birçok hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Tiroid bezi, vücutta küçük bir

Trikomonas Vajiniti Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Trikomonas Vajiniti Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Trikomonas Vajiniti Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Jinekologlara en sık başvuru sebebi olan hastalıklardan biri olan vajinit (vajinal enfeksiyon), vajinal mukozanın (akıntının) iltihaplanması sonucu oluşur. Vajinal akıntı, normal durumlarda berrak ve yumurta akını andıran bir salgıdır.

Göçmen Sağlığı Merkezlerine Laboratuvar Hizmetleri Sunulması

Geçici koruma altındaki Suriyelilerin sağlık statüsünün ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından sunulan ilgili hizmetler, Kasım 2020 sonuna kadar, TS EN, ISO 15189 Akreditasyon belgesine sahip olan Özel Viromed Laboratuvarları liderliğinde Ankara, İstanbul, Hatay ve İzmir bölgelerinde verilmeye devam edilecektir.

7.4 Milyon
Test Çalışması
190 +
Göçmen Sağlığı Merkezi
Contact us

Bize Yazın

  İletişim

  Ankara

  Atatürk Bulvarı No:237/26-27-28 (Kuğulupark Yanı) Kavaklıdere Çankaya / ANKARA

  Telefon - Fax

  Tel: +90 312 427 85 85
  Fax : +90 312 427 85 80

  E-posta

  info@viromed.com.tr

  Çalışma Saatleri

  Hafta içi: 08:00 - 20:30
  Cumartesi: 08:00 - 19:30

  Mutlu Müşterilerimiz

  Özel Viromed Laboratuvarlarında sunulan yüksek kaliteli hizmetten fayda sağlamış müşterilerimizin gözünden kurumumuzu tanıyabilirsiniz. Siz de görüş ve önerilerinizi Şikayet ve Öneri Formu üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

  Harikalar! Almanyaya gitmeden önce PCR testi için gittim 3-4
  saate
  gönderdiler sonucumu Çok ilgili yardımseverler

  Kübra Alt nok

  Merkezi konumuyla kolay ulaşım sa lanabilen temiz, güvenilir
  bir laboratuvar. Online sonuç öğrenebiliyor olmaktan da
  oldukça memnun kald m

  Muzaffer Okutan